Přejít k hlavnímu obsahu

Florbalový ples v novém!

26-11-2018   Sammael
Paní/Pane, smím prosit?
 
Přátelé, vrchol plesové sezóny v České Lípě a dalekého okolí se blíží! Rádi bychom Vás pozvali na 13. florbalový ples, který na nešťastné výročí udělá šťastnými mnoho rodičů, hráčů a fanoušků. Na akci, na kterou se normálně stojí davy zájemců, nejsou zvaní nezvaní, na rozdíl právě od Vás! Exkluzivní nabídka pro exkluzivní společnost. I na této akci můžete vyhrát vysavač od společnosti PD Dědek a nezaplatíte za něj opravdu nic! 
 
 
Letošní ples se nese ve znamení mnoha změn (bližšímu, k lepšímu, poslechovějšímu, delšímu, chutnějšímu, tanečnějšímu..)!
  1. měníme místo! Ze studeného Arbesu se stěhujeme do centra města - restaurace Nebe, menší, ale o to útulnější místo nám bude slušet! A není tam zima!
  2. měníme kapelu! Až z daleké Kadaně přijede skupina The Elevators, jejíž hlavní lídr Tomáš Vaňas hostuje jako zpěvák v mnoha velkých projektech! Ukázka ZDE. Mladá energetická parta bez problémů rozhýbe pražskou Lucernu, rozhýbou i českolipské NEBE!
  3. měníme zvuk! Až z daleké Prahy za námi přijedou zvukaři, který zvučí festivaly tak slavné, jako je třeba ten v Rumunsku:)
  4. nezavíráme! Pryč bude doba, kdy v největším víru tance nám ochotná paní vypne elektriku - Nebe pojede dle našeho přání až do rána!
  5. budeme jíst! Catering dle našich možností a schopností je jenom na nás!
  6. Nebudeme se možná tlačit! Dva bary zajistí hodně místa pro všechny!
  7. na ples přijdeme po dlouhé době sami za sebe - bez masek. Anebo z maskami, ale to je již na vás!
Jestliže jste tuto ochutnávku dočetli až sem, nezbývá vám, než si zarezervovat či zakoupit VSTUPENKY za kulatých 100,- Kč s možností vyhrát vysavač! :) 
Jen pro upřesnění v pátek se koná "předples" florbalového plesu - městský ples za 500,- Kč v Krystalu. Cena poměr/výkon nevypočitatelná a na této akci nevyhrajete luxusní vysavač!
 
Jak se dostat za stovku do FLORBALOVÉHO NEBE?
Těšíme se na Vaší účast!