Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední turnajové klání přípravky v Liberci

16-04-2018   Sammael

V neděli 8. 4. 2018 odehrála přípravka FBC Česká Lípa poslední soutěžní turnaj v Liberci, kde na ně čekala družstva TJ Sokol Koberovy, FBC Panthers Liberec a domácí tým FBC Liberec.

FBC Česká Lípa Blue – TJ Sokol Koberovy-Kobry 3:3
V úvodním zápase nedělního turnaje narazil tým „modrásků“ na tým Kober. Zápas rozdílných poločasů skončil zaslouženou remízou, když první půli vyhráli „modrásci“ 3:1. Ve druhé půli jsme nedokázali vstřelit branku a zlepšená produktivita Kober rozhodla o dělbě bodů.

FBC Česká Lípa Blue – FBC Panthers Liberec Black 7:1
V dalším utkání si „modrásci“ vyšlápli na tým Pantherů, kterému nastříleli sedm gólů. Výborný kolektivní výkon celého týmu podpořený výkony brankáře Marka Meďáše a v útoku Dominika Slabiona zúročila českolipská přípravka ve vysoké vítězství nad tradičním soupeřem.

FBC Česká Lípa Blue – FBC Liberec Black 4:2
V posledním utkání s domácím týmem prospali „modrásci“ úvodní poločas, který prohráli po matném výkonu 0:2. Velký obrat ve druhé půli zahájil třetí brankou na tomto turnaji výborně hrající Fanda Sopkuliak a hattrickem dokončil Tadeáš Lorenc. Po zlepšeném výkonu celého týmu si „modrásci“ připsali zasloužené vítězství v posledním ligovém zápase této sezóny.

Za úspěšné zakončení turnajové sezóny zaslouží celý tým velkou pochvalu a díky pořadatelům z Liberce si malí florbalisté jako odměnu odvezli i medaile.

Sestava: Marek Meďáš – Daniel Adam, Tadeáš Lorenc, Dominik Slabion, František Sopkuliak, Jakub Ulman, Dominik Douša, Yanick Kehler, Antonín Samek, Ondřej Šimon

Trenéři: Dalimil Slabion, Marek Lorenc