Přejít k hlavnímu obsahu

Přípravka a florbalový LOKO CUP 2019

06-05-2019   Sammael

Jak vysvětlit milovníkům klidu, co že to bylo minulou neděli za řev v hale Lokomotiva? Nejlépe asi "A zase jsme to nevydrželi :-)!"

Původně jsme chtěli nechat špunty, nebo spíš rodiče (špunti jsou letos neunavitelní :-)) trochu oddychnout před Florbalovými válkami, které nás tento měsíc čekají a uspořádat nějaký menší "turnájek" 2-3 týmů - pohodička, jazzík, na obídek doma! Trošku se nám to však vymklo z ruky! Tolik kladných odpovědí na naší pozvánku jsme totiž nečekali :-). Naše pozvání přijalo najednou šest týmů, což se nedalo nevyužít a nezahrát si s prckama ze Středočeského a Ústeckého kraje, se kterými se nevídáme tak často, s některými vůbec.

Jelikož tedy naše stařičká hala tak trochu praskala ve švech, mohli jsme být svědky bezvadné atmosféry, skoro bych řekl lepší než v její protější a novější kamarádce. Když se někde sejde stovka dětí plus nějaký ten rodič k tomu, můžete totiž na ticho z hor zapomenout a "nezoženiete ho ani pod rukou" a to si Palo zapiš za uši! Nakonec to však stropní oblouky (Halám dodávají kouzlo, že pane Výborný:-)?) naší staré dámy vydrželi a my byli rádi, že se nás sešlo tolik, jelikož takováto atmosféra nemůže výkonům i celkové náladě neprospět a věřím, že i v nejmenované pizzerii Diego :-), kterou jsme tuto neděli od rána pořádně zaměstnali. Herní model na jedno hřiště znamenal, že se náš říkejme mu "Loco cup 2019 :-)" protáhl do odpoledne, což nakonec i málo komu vadilo, jelikož takováto setkání napříč kraji nejsou zase až tak častá, a proto se již teď těšíme na další velkou akci mládeže, kterou budou každoročně očekávané, květnové Florbalové války 2019.

Na závěr díky všem dětem a rodičům z Lovosic, Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi, Děčína, Liberce a samozřejmě všem našim domácím bojovníkům i rodičům - držákům, kteří letos doufáme mají o zábavu postaráno :-).