Přejít k hlavnímu obsahu

Přípravka a Summer Classic 2019

24-06-2019   Sammael

Vážení přátelé, slavný NHL Winter Classic si konečně našel svou letní obdobu, a to nikde jinde než v Provodíně 😊! Stejně tak, jako ve zmíněné NHL se tedy i zde jedná o vytržení z takové té běžné zápasové nudy a toulání se po okoukaných halách 😊. Jak již napovídám, znamená to, že i tuto sobotu v nedalekém Provodíně bylo o nevšední florbalovou podívanou náramně postaráno.

Dostali jsme opět příležitost prověřit staré známé kamarády z našich florbalových akademií a světe div se, zase jsme jim předvedli, že naši nejmenší borci se nemají čeho bát ani proti o hlavu větším soupeřům, kterými protentokráte byli Kamenický Šenov, Horní Police a domácí Jestřebí-Provodín. Vše zde bylo velmi slušně zorganizováno a připraveno. A to včetně dobře objednaného počasí, jak se na akci takové podobné velikosti pod širým nebem sluší a patří. Takže, hned po příjezdu se naše malé „Floorball Baby Bestie (FBBCCL)“, což byl pro tentokráte pracovní název našeho výběru, povětšinou tvořeného z hráčů ročníků 2010, mohli do svých soupeřů opravdu zakousnout, stejně tak, jako do párků a zmrzliny připravených pořádajícím oddílem za odměnu 😊.

Po dvou vítězstvích, řádně vydřených se staršími soupeři, jsme si to o první místo rozdali s favorizovanou Horní Policí. Soupeř zvolil velmi dobrou taktiku a mistr stratég M. Toráň (zdravíme 😊) obsadil branku gólmankou, jejíž ruce a nohy byly opravdu všude. Naši špunti tedy jen těžko hledali skulinkou, kterou by propálili tuto hráz a jak již to tak bývá, soupeř se rychlými breaky dostal do trháku, který jsme již v druhé půlce nestihli dohnat. Přivezli jsme však stříbro, což jsme vlastně vůbec nečekali (není to ideální stav, když se medaile poslední dobou sypou samy 😊?) a plnou tašku dobrot, o kterou jsme se rozdělili na pondělním tréninku s ostatními kamarády - spoluhráči.

I tento turnaj tedy považujeme za veliký úspěch a symbolické otočení klíčem za bezva sezonou 2018-2019.

Sestava Floorball Baby Bestií na závěr: Danny Black, nemilosrdný Lexus P.,  ukrutní Ondrové U. a Š., Seb-Kluk-Luk, Honzík kanonýr i neprůstřelný, Domča Š. (dnes skoro domácí), Jirka“ Radoň“ Radoňský a nezkrotní Máťové G. a K.. Trenéři: Urbi Bossák a Spadol zHolák.

přípravka