Přejít k hlavnímu obsahu

Starší žáci uspěli v Kadani napůl

12-03-2019   Sammael

V březnu dne 9. 3. jsme odehráli se staršími žáky 10. kolo ligy. Na turnaji v Kadani jsme se opět potkali s našimi známými rivaly. Těmi byli Tatran Mocní Tuleni Podbořany (6:2), FBC Liberec (0:3), Florbal Ústí (3:0) a posledním soupeřem byli florbalisté z Chomutova (2:3).

Hned v prvním zápase jsme měli nelehkého soupeře z Podbořan, se kterým svádíme souboj o druhou pozici v tabulce. Tento zápas se nám velmi povedl. Dařilo se nám hrát na balonu, s minimem ztrát, což nás dovedlo do vítězného konce 6:2. Z hlediska produktivity se dařilo těmto borcům: Ladislav Pekárek (2+0), Ondřej Volek (0+3), Michal Treter (1+1), Jakub Horák (0+2), Jan Šimek (1+0), Ondřej Knespl (1+0).

Hned ve druhém zápase jsme narazili na nejtěžšího soupeře z našeho koše i v celé soutěži - na Liberec. Ten byl bohužel opět silnější v individuálních činnostech a tak nás přehrál poměrem 3:0. I když jsme se hodně zlepšili v obraně, směrem dopředu se nám bohužel nedařilo.

V následujícím třetím zápase nás čekalo hodně oslabené Ústí, které i v malém počtu hráčů odvedlo velmi dobrou práci směrem do obrany s nebezpečnými kontry. V tomto zápase se nám nezadařilo kombinovat, a tak jsme spíš dávali góly po individuálních šancích. Trefili se Ladislav Pekárek (2+1) a Michal Tregler (1+0).

Zápas s Chomutovem byl nečekaně těžký a bohužel nám ukázal věci, ve kterých musíme hodně zabrat. Soupeř na nás vlétl ve vysokém tempu a bylo vidět, kdo v tomto zápase chce vyhrát. Sice jsme Václavem Drahošem dali úvodní branku 1:0, ale soupeř zbraně nesložil. Chomutov presoval po celém hřišti a to nám dělalo velké problémy. Zápas v samotném závěru utkání otočil a zaslouženě vyhrál 2:3. Bodově se v našem dresu prosadili Tomáš Rampouch (1+0), Václav Drahoš (1+0) a Ondřej Knespl (0+1).