Žádné velké změny nelze v českolipském táboře před startem nového superligového ročníku očekávat. V kádru zůstali produktivní útočníci Radek Krajcigr a Jaromír Ekl stejně jako osa týmu z předchozích let. Cílem mužstva je však zejména kádr omladit. Dá se tak očekávat, že šanci v přípravných zápasech dostanou i úspěšní dorostenci potažmo junioři jako Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Vojtěch Jirka, Oliver Brodský a další. "Přibrali jsme do týmu ročníky 2003. Je to jen na nich. Talent mají, ať se ukáží," uvedl Štěpán Slaný.

Otazníkem zatím zůstává další angažmá Petra Novotného a brankáře Ivana Ponomareva. "Petr Novotný zkusí kvůli složitějšímu dojíždění a férové domluvě přípravu na Tatranu. Také s Ivanem jsme se férově dohodli. Očekává narození druhého přírůstku a má nyní čas na řešení svého dalšího angažmá. Je možné, že bude nakonec pokračovat v Lípě, ale ve hře je také jeho působení jinde," dodal Slaný, který se nyní o přípravu týmu stará společně s kapitánem Tomášem Kadlecem. Oběma pomáhají ještě Jaroslav Hochmut a Daniel Obyt.

Termíny přípravných zápasů se zatím teprve dávají dohromady a klub o nich bude informovat v blízké budoucnosti. Vzhledem k současné možnosti navštěvovat hromadné akce až do 300 osob, je navíc velmi pravděpodobné, že by měly být přístupné také diváckým návštěvám.

Aktuálně se s A týmem připravují: Jan Dvořák, Lukáš Chyna, Jaromír Ekl, Daniel Štěrba, Tomáš Novák, Jiří Vlček, Oliver Brodský, Vojtěch Jirka, Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Jan Hřebřina, Daniel Kněžour, Jan Spilka, Radek Matějíček, Dominik Jansa, Jakub Jirsa, Jakub Karel, Lukáš Mlejnek, Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Oldřich Jireček, Drahoslav Pastor, Marek Dzierža, Radek Krajcigr, Dominik Kouba, Patrik Volný.