Stejně tak doražte i vy, co sháníte např. náhradní hokejku a stačí vám použitá nebo potřebujete pro dceru, syna florbalové oblečení, ale nechce se vám utrácet za nové.


Chcete věci prodat (nebo darovat)?

Pokud budete chtít věci zpeněžit, sdělíte nám při předání částku, kterou si představujete a my se během dne pokusíme prodat. Po skončení akce vám dle úspěchu buď vrátíme věci nebo vyplatíme peníze. 

V případě, že věci darujete, prodáme je za symbolickou cenu a utrženou částkou podpoříme projekt "Sociálního automobilu" Farní charity https://www.fchcl.cz/nase-sluzby/socialni-automobil/ S darovanými věcmi, které se během akce prodat nepodaří, naložíme dle jejich povahy (např. dětské hokejky věnujeme mladším kategoriím jako erární pro nově příchozí, oblečení darujeme azylovému domu Jonáš apod.).

Čím dříve v neděli věci donesete, tím větší bude šance, že se během dne prodají:).


Budete chtít v bazárku nakupovat?

Věci k prodeji budou připravené v zasedací místnosti (v patře u V.I.P tribuny). Ideální čas k nákupu věcí v bazárku odhadujeme na první a druhou pauzu zápasu mužů (tj. cca v čase 17:30 - 18:30). 

Máte k akci jakékoli dotazy? Chcete se zúčastnit, ale 16.2.2020 se nemůžete do haly dostavit?

Kontaktujte na Facebooku Martina Gembecová, pište na martina.gembecova@fbcceskalipa.cz nebo volejte na tel: 605 863 563.

Vzhledem k tomu, že podobnou akci budeme pořádat poprvé, mějte s námi trpělivost. Za případné improvizace či zmatky se předem omlouváme.

KDY: neděle 16.2.2020  (13:00 - 20:00) 

KDE: Sportovní hala Česká Lípa (Wedrichova 3305) - zasedací místnost (v patře u V.I.P tribuny)