Jako první rozehráli svůj turnaj ve Sportovní hale Jedenáctka elévové. V zápasech, za neúnavného fandění rodičů a Mlžů (mladších žáků) se naši elévové postupně v základní skupině popasovali s týmy FBS Olomouc (3:7), Start98 (10:4), SK Dvojka (13:3) a FBC Ostrava (1:8). V play-off pak v zápase o 5. místo elévové vydřeli v dramatickém zápase vítězství 7:6 nad týmem Start98!

Tým elévů FBC Česká Lípa na turnaji skvěle reprezentovali: Honza Dušek, Tobík Filinger, Dan Boleslav, Adam Hendrych, Sebík Lukaszuk, Bohdan Drahan, Matěj Kopecký, Kuba Flégl, Ondra Čapek, Filip Brožek, Aneta Hendrychová, Nela Kopecká, Amélie Kafková. Za realizační tým: Káťa Sedláčková, Lenka Bartošová a Petr Kopecký.

Na stejné hale rozehráli také svůj turnaj naši mladší žáci. V prvním zápase si naši hráči s několika nováčky v týmu spíše zvykali na turnajové tempo a nestačili na FBC Liberec (1:13). Ve druhém zápase jsme však předvedli skvělý výkon a porazili Florbal Chodov 12:5! Ve třetím dramatickém zápase prvního hracího dne jsme po úžasném výkonu porazili tým SK Dvojka 4:2 a zajistili si účast v play-off.

Druhý hrací den (neděle) naši hráči nestačili v prvním zápase na tým FBC Skuteč (0:9) a ve druhém, velmi dramatickém a vyrovnaném zápase na Start 98 (2:6). I přes tyto porážky však byli naši Mlži v semifinále!

Na semifinálový zápas jsme se stěhovali do SH Jižní město, kde jsme opět vyzvali tým Start 98. V utkání hrané ve vysokém tempu, v krásné hale před sympatickou diváckou kulisou, jsme nakonec nestačili na soupeře v poměru 0:4, což nás poslalo do zápasu o 3.místo.

Na zápas o bronzové medaile jsme se stěhovali zpět do SH Jedenáctka. V dramatickém a vyrovnaném zápase proti FBC Skuteč se naši hráči vydali ze všech zbývajících sil. Štěstí se v tomto zápase o bronz však přiklonilo k soupeři, který i přes závěrečný nápor našeho týmu dokázal urvat vítězství 7:3. Naši mladší žáci nakonec tedy na turnaji obsadili 4. místo, ovšem za předvedené výkony jim patří obrovský dík!

Na turnaji mladší žáky reprezentovali: Mára Meďáš, Alex Ptáček, Dan Černý, Ondřej Šimon, Dominik Slabion, Radek Pavlíček, Therka Pekárková, Dominik Štěrba, Jáchym Hocko, Darina Gembecová, Petr Havlík, Matěj Kubec, Anežka Némethová, Václav Vaněk, Matouš Šupola, Jan Trmík, Radim Pešek, Matyáš Minarčík. Za realizační tým: Viktor Šimon, Miloš Pekárek, Michal Toráň.

Na závěr je třeba moc poděkovat všem dětem, rodičům i trenérům za skvělý přístup, předvedené výkony a báječnou reprezentaci klubu FBC Česká Lípa!! :-)

Florbalu zdar! Michal Toráň :-)