FBC Česká Lípa – FBC Liberec 3:8 (0:2, 2:3, 1:3)

Hned na rozjezd čekal českolipský tým lídr z Liberce. Oba soupeři se dobře znají, i když oproti minulé sezóně se dost obměnily oba týmy. V první třetině byli aktivnější hráči Liberce, do druhé třetiny ale nastoupil úplně jiný tým z České Lípy. Výborná obrana, rychlé protiútoky se spoustou šancí a dvěma góly vrátily tým z Liberce zpátky na zem. Hra se zrychlila, což se líbilo hlavně fanouškům. V poslední třetině si Liberec výhru uhlídal. Velkým plusem utkání bylo, že oba týmy hrály na tři lajny a všichni hráči se mohli zapojit do hry.

FAT PIPE Florbal Chodov – FBC Česká Lípa 7:8 (3:4, 1:2, 3:2)

Utkání proti mladému a šikovnému týmu z Chodova bylo od začátku rychlé a plné gólů. Česká Lípa lépe kombinovala na útočné polovině soupeře, kdy výborně fungovala spolupráce s obranou. Chodovští však dokázali vždy trestat útočné nadšení našich hráčů buď z rychlého brejku, nebo z trestných střílení. Toto byl přesně zápas, kdy si hráči mohli vyzkoušet útočnou hru se spoustou střel.

Vyjádření trenérů: „S hrou kluků jsme spokojeni, pořád se zlepšují. Plusem je, že můžeme na turnaji hrát na tři kompletní lajny a všichni v týmu získávají zkušenosti. V týmu chceme budovat větší herní sebevědomí, útočnou hru a týmovou podporu. Tradičně děkujeme skvělým rodičům a fanouškům za podporu a pomoc s dopravou.

Sestava: D. Jukl, M. Švajcr, J. Zátka, L. Pekárek, J. Moravík, J. Horák, V. Drahoš, L. Kocourek, P. Hlaváček, O. Hudík, M. Flekl, A. Ditrich, J. Šimek, M. Ulman, D. Sedláček, J. Jásek.

Trenéři: L.Pekárek, R.Studený