FBC Liberec – FBC Česká Lípa 7:3 (3:1,3:1,1:0)

Po nadějném výsledku z minulého turnaje nastoupila Česká Lípa proti tradičnímu soupeři z Liberce, který dorazil v nejsilnější možné sestavě. Od začátku aktivní Liberec zatlačil českolipský tým na obrannou polovinu a šel poměrně lehce do vedení. Hosté se nechtěli nechat zahanbit a aktivní útočnou hrou se spoustou šancí chtěli co nejdříve odpovědět. To se jim po rychlém protiútoku povedlo. Liberec však hráče České Lípy převyšoval v nasazení a rychlosti a z toho vyplynuly další branky v českolipské síti. Stejný průběh měla i druhá třetina, a až v závěrečné části zápasu se naši hráči herně dokázali soupeři vyrovnat. To už bohužel na srovnání výsledku nestačilo.

FBC Česká Lípa – Sokoli Pardubice 9:7 (2:0,3:5,4:2)

Českolipský tým se utkal se soupeřem z Pardubic poprvé, byl ale takticky připraven. Už od prvního buly ukázal, co umí a v už po sedmnácti vteřinách šel do rychlého vedení, které v závěru první třetiny ještě o jednu branku navýšil. Dvoubrankový náskok však naše mužstvo ukolébal a nadšeně hrající Pardubice od začátku druhé třetiny postupně skóre otočily a šly do vedení 3:5. Českolipský tým ale dokázal zareagovat, a do závěrečné třetiny se tak šlo za vyrovnaného stavu 5:5. Pardubice v ní byly stále nebezpečné, ale my jsme dokázali trestat z rychlých protiútoků a v utkání bohatém na góly tak nakonec brali všechny body.

Sestava: Jukl, Jirka, Brodský, Stárek, Pekárek, Kopič, Horák, Zátka, Kouba, Volek, Flekl, Volný, Benda, Drahoš, Hudík, Kocourek

Trenéři: L. Pekárek, V. Jirka

Vyjádření trenéra: „Turnaj prověřil naše síly, odehráli jsme svůj standard, ale nic navíc. Musíme zlepšit nasazení a souboje jeden na jednoho, rozehru z obrany a zlepšit držení míčku a pohyb na polovině soupeře. Pokud kluci budou chtít na sobě dál pracovat, určitě tyto věci zlepšíme. Velkým plusem pro nás je zařazení nováčků do týmu. T. Benda a trio stržů O. Hudík, V. Drahoš, L. Kocourek odehráli turnaj výborně. Děkuji rodičům a fanouškům za podporu a pomoc s dopravou.“