Hráči České Lípy odehráli dva odlišné domácí turnaje. V prvním vázla souhra, hra byla pomalá a nasazení na důrazně hrající soupeře dlouho nestačilo. S Libercem duel zlomila v polovině zápasu naše špatně zahraná přesilovka s obdrženým gólem, po němž si soupeř s jistotou postupně došel pro zaslouženou výhru (2:7). Druhý duel dlouho vypadal na překvapivou ztrátu s pražskými Wizzards. Naštěstí zlepšená poslední perioda a agresivní osobní obrana přinesly alespoň remízu v normální hrací době a úspěch v následných nájezdech (6:5 n.). 

O týden později už se českolipské FBC představilo mnohem týmovějším výkonem, za který byly hráčům odměnou přesvědčivé výhry nad Orkou Stará Boleslav, které nepomohla ani výšková a váhová převaha (5:2), a nebezpečnou Kutnou Horou (9:5). Poděkování patří domácím fanouškům, kteří dorazili tým povzbudit, i hráčům samotným, a to i těm, jež nastoupili na menší porci minut, ale na lavičce po oba turnaje spoluhráče aktivně podporovali.

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 2:7FBC Česká Lípa - Wizards DDM Praha 6:5 n.
FBC Česká Lípa - Orka 5:2
FBC Česká Lípa - FBC Kutná Hora 9:5

Sestava:
Beránek, Záruba - Steinz, Šindelář, Doňar, Matouš, Kafka, Martinec, Piškula, Cobl, Semelka, Pavlovič, Tejnor, Trepeš, Motejzík, Rachač, Kalvach. 

Trenéři:
Motejzík, Semelka