Lípa zajížděla o uplynulém víkendu nejprve na hřiště soupeře, kde po nervózním úvodu začala postupně potvrzovat lepší mezihru a soupeři navíc střílela pěkné góly. Přestože se domácím povedlo ještě částečně dotáhnout ve skóre (4:6), Severočeši rychle reagovali a nakonec výsledkově i herně dominovali 11:5.

Odveta doma o den později přinesla opět převahu Českolipských a jen vinou nepřesnosti v zakončení stav zůstával dlouho vyrovnaný. Nakonec se ale přeci jen potvrdila celková kvalita a síla na míčku na domácí straně. Lípa se tak odvděčila  fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu výsledkem 9:6. Do utkání zasáhli i všichni hráči širšího kádru a tým tak společně vybojoval pokračování sezóny.

Již tuto sobotu 18.3. přivítají dorostenci od 16:00 vítěze naší divize - střešovický Tatran. Všechny příznivce tak zveme zpět na tribunu na zajímavou podívanou!

Sestava proti Skutči: Záruba, Meďáš - Šindelář, Semelka, Matouš, Doňar, Steinz, Cobl, Martinec, Piškula, Kafka, Motejzík, Trepeš, Vacek. Trenéři: Motejzík a Semelka.