V obou duelech Lípa od začátku výsledkově ztrácela, když Tatran hrající ve vysokém tempu efektivně trestal skuliny v obraně Severočechů. Naopak našim borcům stál v cestě bezmála dvoumetrový brankář Kliment. Přesto se českolipští postupně osmělovali a v obou zápasech předvedli nasazení a odvahu až do posledních minut, za což byli i odměněni góly. 

Dvojduel s protivníkem, jenž měl výškovou, silovou i rychlostní převahu zvládli se ctí a z nastřádaných zkušeností by měli vytěžit co nejvíc už v příští sezóně, kde by výkonnost aktuálního dorosteneckého týmu měla gradovat.
"Jménem mým i jménem kolegy Marka Semelky chci poděkovat celému týmu za odvedenou práci v uplynulé soutěžní části letošního herního ročníku. Tímto týdnem nekončíme, ale budeme po krátkém odpočinku tvrdě pokračovat ve zdokonalování našich fyzických i technických schopností směrem k podzimu, kdy se pro nás otevře nová výzva. Velký dík patří rodičům za tradičně parádní podporu, a to nejen v hledišti, ale i na nesčetných cestách za zápasy", řekl Štěpán Motejzík, hlavní trenér dorostu. Tým letos těžil i z výborné práce kondiční trenérky Nikoly Soukupové.

V zápasech s Tatranem Střešovice nastoupili: Šimon Záruba, Marek Meďáš, Viktor Steinz, Adam Doňar, Radek Matouš, Kristian Semelka, Samuel Vacek, Jakub Trepeš, Ondřej Martinec, Mikeš Motejzík, Radim Piškula, Vojtěch Kafka, Filip Cobl a Martin Tejnor. Pro nemoc či zranění chyběli: Jan Kalvach, Lukáš Šindelář, Vojtěch Mádlík a Adam Pavlovič.