K dalším utkáním se o víkendu vydali i českolipští dorostenci. Zatímco domácí Litvínov porazili, od Ústí nad Labem utrpěli výrazný debakl.

SK Bivoj Litvínov - FBC PD DĚDEK Česká Lípa 4:6 (1:3, 2:0, 1:3)
V neděli 5. listopadu sehráli naši dorostenci utkání s Litvínovem v místní sportovní hale. Už ve druhé minutě první třetiny inkasovali Českolipští branku. Avšak v 6. minutě skóroval Knespl a srovnal stav na 1:1. O dvě minuty později skóroval podruhé, a do přestávky se trefil ještě Nguyen. Do druhé třetiny vstupovali dorostenci za stavu 3:1, ale soupeř dokázal do druhé přestávky skóre vyrovnat. Zápas začal být v tu chvíli vyrovnaný. Do třetí třetiny dorostenci vstoupili aktivněji a už ve třetí minutě skóroval Ort. Pak až do 12 minuty dorostenci těsně vedli 4:3, ale ve 12. minutě Litvínov srovnal stav na 4:4. Naštěstí ovšem rychle odpověděl Kopič a o minutu později přidal Knespl další branku. Dokonal tak svůj hattrick. Do konce utkání nestihli hráči Litvínova se stavem nic udělat a naši dorostenci tak na jeho půdě triumfovali 6:4.

FBC PD DĚDEK ČESKÁ LÍPA – FLORBAL Ústí 2:16 (0:5, 1:4, 1:7)
Druhý zápas sehráli českolipští dorostenci proti favorizovanému Ústí. Už po sedmadvaceti sekundách otevřel soupeř skóre a naznačil tak lehce vývoj utkání. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat a po první třetině tedy svítil na ukazateli skóre pro naše hráče nepříznivý stav 0:5. Do druhé třetiny vstoupili ale borci v modrobílém o poznání lépe a obraz hry byl i přes převahu Ústí vyrovnanější. Zanedlouho navíc přišel první gólový úspěch, když se po přesném výhozu gólmana Kněžoura trefil kapitán Jakub Knespl. Druhá perioda však i tak skončila poměrem 4:1 pro ústecké. Ve třetí třetině si tým České Lípy vytvořil několik dobrých příležitostí, zejména pak v přesilové hře. Využít se je ale bohužel nepodařilo. Naopak soupeř své šance proměňoval a přidával tak další góly. V čase 36:44 svou přesnou střelou přidal druhý gól České Lípy Oliver Brodský, a využil tak další dobrý výhoz, kterým se blýskl Kněžour. O pár minut později mohl Brodský přidat svůj druhý gól, když se postavil na exekuci trestného střílení, jeho dobrá bekhendová klička ale skončila tyči ústecké branky. Další branky už hráči České Lípy nepřidali, a hráči Ústí naopak pokračovali v trestání chyb. Konečným výsledkem byla tedy prohra 2:16.