První říjnovou sobotu se odehrál úvodní turnaj dorostenek. Hrálo se na domácí palubovce a děvčata čekaly dva zápasy – s Mostem a favoritem soutěže, Chomutovem.

V prvním utkání s Mostem se vstoupilo do zápasu zodpovědně a holky během celého zápasu obdržely pouze jedinou branku, díky skvělé obraně a brankářce Dvořákové. I když byl úvod zápasu gólově poměrně vlažný, nakonec českolipské hráčky nastřílely soupeři sedm gólů a mohly slavit spolu s přeplněnou tribunou rodiči první vítězství sezóny.

Druhé utkání s Chomutovem bylo již podle očekávání od začátku ve vysokém tempu. Naše hráčky hrály zodpovědně a po první třetině byl stav zápasu pouze 0:1 pro Chomutov. Škoda druhé třetiny, kdy po několika výpadcích našich hráček, vstřelil soupeř další 4 branky a odskočil děvčatům na rozdíl pěti branek. Škoda to byla především proto, že ve třetí třetině si holky svoji bránu uhlídaly a neobdržely už ani jeden gól. Bohužel obrana Chomutova byla výtečná po celý zápas a i když zazvonilo během utkání několik tyčí soupeřovy brány, brankářka si skóre pohlídala a udržela čisté konto.