První zápas s Turnovem, který si s námi naposledy pohrál a jednoznačně zvítězil, se odvíjel úplně jinak. Turnov si na našich holkách od začátku do konce lámal zuby. První třetina byla plná šancí na obou stranách, ale ani jednomu týmu se díky skvělým obranám nepodařilo soupeře prostřelit. První trefa padla až ve 3. minutě druhé třetiny po krásně umístěné střele Zikmundové. Takovýto vývoj zápasu soupeř rozhodně nečekal, i tak se mu ale do konce třetiny podařilo skóre otočit na 2:1. V úvodu třetí třetiny vyrovnala Haklová na 2:2 a holky byly na koni. Soupeře svou aktivní hrou tlačily a vytvářely si šance, které bohužel končily mimo bránu, nebo na výborné gólmance soupeře. Ubíhala poslední minuta zápasu při početní výhodě pro Lípu 4 na 3. Po naší střele na bránu se brankářka soupeře zmocnila balonku a dlouhým výhozem vyslala svoji spoluhráčku do úniku, která bez problému zakončila. Do konce scházelo čtyřicet sekund. Soupeř si svoje vedení 3:2 a mohl slavit vydřenou výhru.
Komentář naštvaného turnovského trenéra: „Tyvole o takovejhle parník jste byli lepší, vůbec si tu výhru nezasloužíme, díky“.

Třetiny: 0:0; 2:1; 1:1

Druhý zápas s Libercem, který nyní drží první pozici v soutěži bez žádné prohry, se odehrával v podobném tempu a vývoji jako předešlý. V úvodní třetině se prosadil soupeř jako první. Naštěstí netrvalo dlouho a po několika vytvořených šancí proměnila jednu i Jandačová. Zodpovědnou a aktivní hrou na balónku si Lípa udržela stav 1:1 až do konce druhé třetiny. Poslední třetina se tedy začínala za nerozhodného stavu a bylo jasné, že ani jeden z týmů se jen tak nevzdá. Bohužel pro nás se ve čtvrté minutě po individuální akci prosadila již podruhé Nováková a zvýšila na 2:1 pro Liberec. Českolipské holky po zbytek třetiny dobývaly Libereckou bránu, co to šlo a ani při početní výhodě se nám obranu soupeře nepodařilo prostřelit. Supeř navíc ještě 8 sekund před koncem upravil skóre na 1:3 a dokráčel si pro další vítězství.

Třetiny: 1:1; 0:0; 0:2

Nejen že naše děvčata hrála pouze se třemi dorostenkami v poli a potrápila první dva týmy tabulky, ale obdržela i uznání od obou trenérů soupeře za předvedenou hru.