Od prvního zápasu s Chomutovem se čekal vyrovnanější boj. Vzhledem k minulému zápasu, který skončil remízou 3:3, bylo toto utkání nesrovnatelné. Díky zodpovědnému výkonu zejména v obranné fázi, štěstíčku a famózním zákrokům gólmanky Viky Ševrové si děvčata došla pro přesvědčivé vítězství 0:9.

Do druhého klání s poměrně slabším soupeřem z Litvínova nevstoupila Lípa zrovna úspěšně. Znáte to, myslíte si, že to půjde samo, ale po první třetině všem dojde, že to tak nefunguje. Důkazem toho bylo vedení soupeře v 7. minutě první třetiny. Do konce první části naše holky dokázaly zareagovat pouze dvěma góly. Po přestávce, kdy si snad každý na hřišti uvědomil, jak hra nemá vypadat, najely holky do svého tempa, které předváděly proti Chomutovu a začala kanonáda. Prosazovala se především Švajcrová, která s významnou pomocí svých spoluhráček dokázala nastřílet neuvěřitelných 11 gólů! Svoji bránu si již holky pohlídaly a skóre 17:1 mluvilo za vše.

Hodno také vyzdvihnout jména starších žákyň či nováčků, kteří se významně podíleli na minimálním počtu obdržených gólů a důležitých gólových momentech během tohoto turnaje! Patří mezi ně Anička Hábelová, Verča Štejnarová, Adél Kvasničková a Lea Jirgesová.

Sestava: Haklová, Mazurová, Šípová, Köhlerová, Švajcrová, Ševrová (G), Štejnarová, Kvasničková, Hábelová, Jirgesová