První zápas proti Chomutovu byl od začátku ve vysokém tempu. Na soupeře holky vlétly hned od začátku. Díky skvělé obraně a gólech Mazurové, Zikmundové, Šujanové a dvou gólech Švajcrové jsme po první třetině vedli 5:1. Škoda jen vlastního gólu, který se zakutálel za záda gólmanky Červinkové po rozehrávce soupeře z rohu.

Druhá třetina nebyla tak povedená. Naopak soupeř snížil na 5:2 po velice sporné standartní situaci před naším brankovištěm. Vzhledem k fanouškům hráčům a trenérům, kteří s rozhodnutím sudího jednoznačně nesouhlasili, začínalo být na hale poměrně dusno. S o to větší vášní se vstoupilo do poslední části, kde se nám podařilo navýšit o další čtyři branky na konečných 9:2!

KADAŇ. Dlouho očekávaný duel na domácím hřišti byl tu. Toto utkání si zároveň nenechalo ujít téměř 90 diváků! Domácí tým si tedy zahrál před skvělou diváckou kulisou, která ho hnala vpřed a byla nedílnou součástí úspěšně zvládnutého utkání.

Vzhledem k výborným obranám obou týmů nepadlo tolik gólů, jako v utkání s Chomutovem. O to víc byl zápas napínavý a každá chyba mohla stát jeden nebo druhý tým vítězství. I po povedené první třetině, kdy jsme dostávali soupeře pod tlak, byl stav stále 0:0. Přibližně až v polovině zápasu se podařilo našim holkám rozvlnit síť soupeře díky střele Šujanové na bližší tyč. Cíl byl ale ještě daleko. Po několika šancích soupeře a skvělých zákrocích domácí gólmanky Ševrové se podařilo na začátku třetí třetiny skórovat Švajcrové a zvýšit tak na 2:0. Díky bílorůžové neprostupné obraně a nepolevující aktivitě všech hráčů na hřišti se tento stav podařilo udržet až do konce!

Domácí tým oslavil obě výhry s fanoušky a mohl se těšit ze dvou zasloužených vítězství před domácím publikem.