Dorostenky se vydaly po posledním nepovedeném turnaji v Krupce na půdu Mostu napravit svojí reputaci. To se jim povedlo na výbornou, neboť ze dvou zápasů dva vyhrály.

První zápas s Roudnicí nezačal podle našich představ. Již ve druhé minutě utkání jsme nenápadnou střelou inkasovali a Roudnice šla do vedení 1:0. Od té doby holky naštěstí soupeře nepustily k žádným větším akcím a po skvělém týmovém výkonu s výbornou Dvořákovou v bráně se jim podařilo vsítit 4 góly a udržet stav na konečných 4:1.

Druhý zápas se odehrál s papírově silnějším Libercem. Očekávali jsme těžší zápas než s Roudnicí. Děvčata to nevzala na lehkou váhu, jak je již občas jejich zvykem, a šlapala od začátku do konce. Liberec byl možná naší aktivitou lehce zaskočen a v čase 6:47 první třetiny měl ve své síti už čtvrtý gól. Naše dívky si svědomitou prací na hřišti a dodržováním pokynů trenéra pohlídaly i zbytek zápasu a postupně přidaly ještě další 4 branky. Na konečných 8:4 upravil Liberec až dvě minuty před koncem a českolipšké holky tak mohly spolu s rodiči slavit krásných šest bodů do tabulky.

Jak podotkl po turnaji jeden věrný fanoušek z řad rodinných příslušníků: „Dnes hrály krásně a dokonce mají k dnešnímu dni v tabulce o bod víc, než měly loni na konci sezóny.“