Po delší zápasové pauze se týden před Vánoci vydaly ještě do bojů dorostenky. Ve známém prostředí roudnické haly se Česká Lípa utkala se silným Turnovem a vyrovnaným domácím týmem z Roudnice.

Úvodní zápas s turnovskými děvčaty se odehrával hned od začátku ve vysokém tempu. Naše děvčata soupeře moc dobře znala a chtěla mu vrátit minulou porážku z Krupky. To se jim také dobře dařilo až do konce druhé třetiny, kdy šel Turnov poprvé v zápase do vedení. Do té doby se o skóre oba dva týmy přetahovaly, a i když se soupeři podařilo několikrát vyrovnat, vždy českolipský tým přidal jeden gól navíc. Kvalita turnovského celku se ale přeci jen potvrdila a po několika chybách v obraně v závěru utkání šel do vedení, které si udržel až do konce. Po statečném boji nakonec Česká Lípa padla 7:5.

Druhé klání s Roudnicí se konalo snad ještě ve vyšším tempu než první. Naše holky na roudnické vlétly a již v čase 2:23 se šlo do vedení 2:0. Stejné tempo, někdy až v celku vyhrocené, vydrželo až do konce zápasu. I když začala Roudnice o něco lépe bránit, pouštěla nás do mnoha šancí, které se ale bohužel nedařilo proměňovat. A to ani samostatné úniky na gólmana, natož pár hezkých kombinací, které se našim děvčatům podařily vytvořit. Ve druhé a třetí třetině se pak Roudnickým podařilo vsítit vždy po jednom gólu a pět minut před koncem bylo skóre vyrovnané v poměru 2:2. Ani v závěrečných minutách, kdy se nám dařilo soupeře tlačit, se nepovedlo jít do vedení a po výborném výkonu si děvčata odvezla alespoň jeden cenný bod do tabulky. Za výborný týmový výkon trenér chválí všechny zúčastněné.