I přes řádnou tréninkovou i předzápasovou přípravu se do prvního utkání s domácími nepodařilo českolipským vstoupit ideálně. Po celý zápas byla sice Lípa ve vedení a jeho průběh poměrně s přehledem kontrolovala, ale samotným hráčkám se nepovedlo za celou dobu dostat do hry. Utkání sice skončilo uspokojivým poměrem 7:2 pro naše děvčata, ale ony samy ze hry neměly radost. Věděly, že hra nebyla v tempu a přesná tak, jak by chtěly a jak umí!

Svědčí o tom i komentář útočnice Jandáčové: „Utkání jsme výsledkově zvládly dobře. Scházela nám však lepší kombinace a spolupráce. Jen těžko jsme se dostávaly do chomutovských obranných řad. Nepředvedly jsme v tomto zápase naši standardní hru a hrály jsme spíše na náhodu.“

Do druhého zápasu s Kadaní holky vstoupily s větší zodpovědností a především se snahou nezopakovat pasivnější výkon ze zápasu prvního. Aktivnější hra musela být nastolena od prvních sekund, protože Kadaň není rozhodně lehký soupeř a ve všech zápasech co si pamatujeme, nebylo do posledních minut obvykle rozhodnuto. Jinak tomu nebylo ani tentokrát, kdy byl stav po první třetině 1:0 pro naše dresy. Vzhledem ke kvalitě soupeře, kdy se nepromíjí jediná chybička, musely být holky stále ve střehu a nepovolit ani na chvíli. Zodpovědnou hrou se Lípě podařilo ve druhé třetině odskočit už na 2:0. V poslední části se soupeř naposledy pokoušel dobýt českolipskou zeď, ale i tentokrát odolala. Skvěle chytající Červinková si tak mohla i po předchozích výborných výkonech připsat první nulu v sezoně!

Ani českolipským se už však nepodařilo prostřelit soupeřovu obranu, a tak při závěrečné siréně svítil na tabuli již tradiční výsledek 2:0, kterým si dorostenky upevnily první příčku v tabulce s náskokem šesti bodů na druhý Liberec!