V prvním zápase na nás čekal soupeř z Teplic, který rozhodně dokázal potrápit a holky to s ním neměly lehké. Díky zodpovědné obraně a výtečnému výkonu gólmanky Ševrové, která se blýskla i vychytaným nájezdem, nedokázal soupeř získat převahu a holky si došly pro první vítězství tohoto dne poměrem 7:0.

Ve druhém utkání jsme se s chutí vrhli na Ústí nad Labem. Holky od začátku nenechávaly nic náhodě a po první třetině jsme vedli 5:0. Do konce zápasu nikdo z týmu nepolevil, což vedlo k vstřelení dalších dvanácti branek a konečnému skóre 17:0. Odměnou některým starším žákyním či nováčkům z řad dorostenek bylo vstřelení si premiérových gólů za dorostenky.

Hodno vyzdvihnout také skvělý výkon gólmanky Viky Ševrové, která byla v obou zápasech stoprocentní, čímž si připsala další významné “nuly” na své konto. Velká pochvala patří všem nejen za přístup a předvedený výkon v těchto zápasech, ale i za celou sezónu. Starší zkušenější příkladně vedly mladší a společnými silami se podařilo odehrát skvělé zápasy a nasbírat plno důležitých zkušeností do dalších zápasů!