Případná výhra by svěřence trenéra Davida Derky velmi výrazně přiblížila k postupu do osmifinále pohárové soutěže. Proti nim však stojí tým, který si rovněž ve svém prvním pohárovém duelu dokázal připsat vítězství. Černí andělé triumfovali na palubovce Karlových Varů přesvědčivě 6:2 a potvrdili, že budou chtít letos navázat na výkony z loňské sezony.

Ty totiž dovedly jeden z mnoha pražských superligových celků k historické účasti v play-off. Tam sice bíločerní nestačili na pozdější šampiony z Mladé Boleslavi, i tak ovšem mohli uplynulý superligový ročník hodnotit více než pozitivně. Ze dvou superligových vzájemných duelů proti České Lípě vydolovali Black Angels čtyři body za domácí výhru 9:6 a venkovní porážku po samostatných nájezdech 9:10.

Českolipští si po vítězství nad Bohemians ještě odskočili k přípravnému duelu do Pardubic, kde po vyrovnaném průběhu nakonec padli s Východočechy na samostatné nájezdy poté, co po šedesáti minutách platilo skóre 4:4.

„S Blackama jsou vzájemné zápasy vždy nesmírně vyrovnané a jinak tomu nepochybně nebude ani ve čtvrtek. Očekávám tvrdý a férový souboj o první místo ve skupině. Máme za sebou cenné vítězství na Bohemce a věřím, že po náročném víkendovém soustředění budeme dobře na čtvrteční zápas připraveni,“ říká před utkáním nejlepší českolipský střelec posledních sezon Radek Krajcigr.

Na zápas do českolipské Sportovní haly bude umožněn za určitých podmínek přístup fanouškům. Zápas začíná v 19:00 a vstupné na něj je jako obvykle zdarma.

Textový on-line přenos: https://online.ceskyflorbal.cz...

Video on-line přenos: https://1url.cz/MKFKy

Páteční přátelské utkání Pardubice – Česká Lípa 5:4 po SN
Branky:
Krajcigr, Kopič, Dzierža, Stárek


Podmínky ke vstupu na utkání Česká Lípa – Black Angels

Diváci musí vzhledem k aktuálně platným vládním nařízením splňovat jednu z následujících podmínek:
- divák absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- divák absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- divák byl očkován proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo:
- od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
- od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- divák prodělal onemocnění covid-19, uplynula u něj doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
Diváci mají dále povinnost mít po celou dobu utkání nasazenou ochranu úst (respirátor).