Takže zmáčkněte tlačítko open, nastupte do výtahu, zavřete řádně dveře a zažijete jízdu s bájnými elévskými bojovníky na jejich superrychlém „elévátoru“ stoupajícím turnaj od turnaje pěkně nahoru.

Level jedna, první podlaží
Na tomto místě nás pro zahřátí čekali nažhavené Zákupy Jelikož však v týdnu pilně trénujeme, mušky seřizujeme a kdyby nám je maminky na noc nebraly, s florbalkami i spíme :-). Tak nás dnes úvodní soupeř konečně moc nezaskočil a brzy zjistil, že zahřívat moc nepotřebujeme. Vítězství zde bylo naše, takže zápasová premiéra Ládi, Vaška a Dalibora mezi elfy stála za to.

Level dva, druhé podlaží
Ani v tomto patře nás nečekal nejlehčí soupeř, ale pěkně ostří a bojechtivý válečníci z Kravař. A jak jistě víte, čím výše jedete, začíná to tam víc foukat. Takže jsme si museli místy pěkně držet klobouky a Gróšova maska schytala pěkných pár čelních zásahů (což je vlastně dobře, on když se lekne, dokáže předvést neskutečné reflexy :-)). Naštěstí i on má pro strach uděláno a naší klec obstojně v boji ustrážil. Po pěkném zápase, opět tedy zasloužené vítězství.

Level tři, třetí podlaží
A tady nám lana a kladky našeho rozjetého elévátoru pěkně zaskřípala. Než jsme stihli vystrčit nos z výtahové šachty, schytali jsme pořádnou porci zásahů od dnes rozjetých jestřebských střelců. Nu, nemůžeme furt jen vyhrávat, nechodíme do hudebky! Takže honem, honem zase zavřít vrátka zdviže a popojedeme výš.

Level čtyři, čtvrté podlaží
Co jsme nepředvedli o patro níž se nám podařilo zde. Hráli jsme opět naší hru a blýskalo se zase na lepší časy. Nakonec z toho sice nebyla výhra, ale pěkně vyrovnaný střet s polickými borci. Jenže dnes to bohužel bylo i hodně neproměněných brankových příležitostí. Kladky tedy stačilo jen promáznout a hned to tam zase svištělo. No nic, snad jednou polický taky porazíme :-).

Level pět, poslední podlaží
Jak již ve správné hře, knížce, nebo filmu bývá, v nejvyšších patrech na vás čekají vždy ti nejlepší soupeři. Ani dnes to nebylo jinak. S naší přípravkou není totiž žádná sranda, to už široko daleko v kraji vědí, jsou to kluci pěkně tvrdí a všemi mastmi mazaní, aby také ne! Špunti i jejich lodivodi se činí :-)! Nakonec jsme však dokázali svou dnešní jízdu zakončit dalším vítězstvím.

Družina Elfích hrdinů dnes hrála ve složeníčku: Domča, Peky, Leky, Ondra, Láďa, Venca, Dalibor, Máťa, Luky, Gróša, Jirka, Kuba, Danny B a dnes dokonce i Danny A. :-).

Dopadlo to všechno jako vždy pohádkově, tedy dobře! A nakonec jak se v písni zpívá, i král elfů sám svou číši nám dal! Tentokrát to bylo v podobě poháru za třetí místo. Doufejme tedy, že i letos nám jich pár do sbírky přibude. No, nebyl to dneska zážitek? Přijďte i příště!