Za českolipskými florbalisty se v anketě umístili fotbalisté Arsenalu Česká Lípa, třetí místo pak brali volejbalisté Lokomotivy. Mezi mládežnickými kluby na Českolipsku pak FBC obsadilo druhé místo, když v anketě podlehlo pouze atletům z AC Česká Lípa a předčilo třetí klub Karate Sport Relax.

Florbalový klub z České Lípy pak byl hodně vidět i mezi mládežníky. Do elitní desítky konečného vyhlašování se nakonec propracovali dva junioři - Ladislav Pekárek a Daniel Jukl. Pekárek nakonec obsadil čtvrté místo za atletkou Kateřinou Hadravovou, karatistkou Adélou Znamenáčkovou nebo triatlonistou Ondřejem Cmuntem. Jukl, který v sezoně nakoukl i do juniorské reprezentace, bral devátou pozici.

Nejlepším dospělým sportovcem se stal triatlonista Petr Cmunt, který uhájil své postavení před karatistkou Barborou Znamenáčkovou a pěkné třetí místo připadlo triatlonistce Štěpánce Bisové. Do elitní desítky se dostal jeden českolipský florbalista Ondřej Kopič, který nakonec bral devátou pozici. Do síně slávy byl v anketě uveden legendární basketbalista Luboš Bartoň.