Mladší žáci FBC Šluknovsko

1. 12. 2019 jsme vyrazili do Železného Brodu na další turnaj mladších žáků. A jak to ve sportu bývá, přišel den „D“, prostě vždy se nedaří. Po velkém trápení v prvním zápase proti týmu Florbal Jirkov, jsme nakonec uhráli jediné vítězství s výsledkem 9:2. Z naší strany už v tomto zápase bylo vidět, že to herně nebude úplně na jedničku. Což se ukázalo v dalších dvou zápasech, ve kterých jsme podlehli 5:4 s FBC Panthers Liberec BLACK a 4:7 s TJ Sokol Koberovy. Co nás nezabije, to nás posílí. Hold i takové dny jsou ve sportu. Je nutné dát hlavu vzhůru a jdeme dál. Fanouškům i rodičům děkujeme za podporu.

Trenéři: Standa Jireš a Miroslav Daněk

Dorostenci FBC Šluknovsko

30. 11. 2019 jsme vyrazili do Liberce k těžkému dvojzápasu, který byl navíc pro náš tým s krátkou několika minutovou pauzou mezi jednotlivými zápasy.

V prvním zápase jsme nastoupili proti SCC Semily, v té chvíli prvnímu týmu v tabulce. Do zápasu jsme nastupovali s respektem a s vědomím, že minulý zápas s tímto týmem jsme prohráli 0:5. Po první třetině, která skončila 2:3 pro soupeře, následovala třetina bez gólů. V poslední třetinu jsme dokázali vyhrát 2:1 a tím pro nás uhrát remízu a slušný výsledek.

Ve druhém zápase proti FBC Liberec jsme jednak po velice krátké pauze, fyzicky nestačili a po rychlých třech gólech neudrželi ani klidnou hlavu. Tím jsme celý zápas prohráli 4:13. Je nutné hodit neúspěch za hlavu a zapracovat na sobě v tréninku a vrátit se silnější a lepší.

Trenér: Tomáš Fanderlik