K dnešnímu tak významnému dni, jelo naše mužstvo na další turnaj a to do Lomnice n. Popelkou. Počasí jsme naštěstí ještě popelkové neměli, ale sluníčko nám krásně hřálo na cestu.

První zápas nám přihrál Kobry Koberáky. Ač jsme celý zápas prohrávali, tak jsme bojovností, nasazením a odhodláním urvat zápas na naší stranu. Celkově ho tak dotáhli do remízového konce a to 7:7.

Druhý zápas nám los přidělil domácí Lomničáky Popeláky. Bohužel náš tým utkání nezvládl. Možná to bylo způsobeno krvavým zraněním jednoho našeho borce, který dostal hokejkou soupeře, aniž by zákrok byl potrestán. A asi tento nepříjemný zákrok zanechal na týmu negativní myšlenky. Vůbec jsme totiž nehráli naši hru a inkasovali laciné góly. Gratulujeme však soupeři k výtečné hře a vítězství 10:5

Třetí a zároveň poslední zápas jsme odehráli s Klokany od Koberů. Do zápasu již nastoupil natěšený a zcela uzdravený borec po zranění. Výtečnou kombinací, pohybem a střelbou jsme zápas jednoznačně vyhráli.

Soupeří jsme nabídli, že skoro celé utkání může odehrát 4+1 v poli. Klokan však odmítl, tak jsme skoro celé utkání odehráli pouze s 2+1 v poli na naší straně.

Děti si aspoň vyzkoušely další herní dovednosti a věříme, že jim tato nová zkušenost přinese pozitiva do budoucna.

Tímto děkujeme Daníkovi B, Sašovi M, Ondrovi K, Sebíkovi L, Therce P, Anežce N, Elišce K. a Nelče K., kustodovi, masérovi .... a všem rodičům za fantastickou podporu v hledišti.