SCC Semily vs. FBC Česká Lípa 5:4 (3:3, 1:0, 1:1)

Vstup do zápasu se nám bohužel nepovedl, po nešťastné nahrávce na střed jsme už v první minutě prohrávali. Hra se naštěstí po chvilce vyrovnala a my jsme dokázali brzy srovnat skóre. Tento zápas se ale nesl ve znamení vyloučení, což nás nakonec stálo body. Čtyřikrát jsme hráli v oslabení, z toho jednou i v pětiminutovém. Když ve vyrovnaném zápase inkasujete góly v oslabení i ve vlastní přesilovce, naopak nedokážete proměnit svoje přesilovky, tak bohužel nemůžete vyhrát.

Góly a asistence: 1:1 Petříček (Pekárek), 2:2 Pekárek (Zátka), 2:3 Zátka (Švajcr), 5:4 Petrák (Pekárek)

FBC Česká Lípa vs. FBC Liberec B 11:6 (3:0, 5:2, 3:4)

O tomto zápase se mi těžko píše. Byl to duel, který vůbec žádnému hráči nemohl nic dát. Soupeř první půlku nechtěl hrát, takže nám ulehčil cestu ke střílení branek. Naši hráči, když hráli týmově a jednoduše, tak si dokázali hru užívat. Bohužel se pak nechali strhnout hrou soupeře i ovlivnit komedií některých jejich hráčů a také přestali hrát. Naše hra se tak proměnila v časté tahání balonku a množily se i ztráty.

Tým, který se chce učit a chtěl by jít o ligu výš, by měl tyto věci ustát. Bohužel se tak nestalo a skóre se zastavilo na stavu 11:6. Navíc můžeme být rádi, že se třetina hraje pouze patnáct minut.

Děkujeme klukům ze Šluknovska, kteří nám přijeli pomoct.

Góly a asistence: Pekárek 7 (4+3), Petříček 5 (4+1), Pešír 3 (1+2), Zátka 3 (0+3), Švajcr 2 (1+1), Flekl 1 (0+1), Petrák 1 (1+0)