V sobotu zavítaly k prvním duelu do České Lípy hráčky Mladé Boleslavi. Po vyrovnané první třetině, která nabídla nerozhodný výsledek 0:0 se hned na začátku druhé třetiny prosadily hráčky hostujícího celku. Svůj náskok pak ještě navýšily a domácí tým tak šel do kabin za nepříznivého stavu 0:2. Českolipská děvčata se vrátila do hry po kontaktní brance Jandačové, po níž hra nabrala ještě vyšší obrátky. Nicméně góly padaly pouze do českolipské sítě. Hráčky Mladé Boleslavi odskočily do vedení 5:1, které zmírnily už jen Haklová s Mazurovou. Upravily tak výsledek na konečných 3:5.

V neděli pak českolipské juniorky vyzvaly silný tým pražských Black Angels, tedy celek z popředí tabulky. Zápas měl oproti sobotnímu klání výrazně vyšší tempo. I přes obrovské nasazení domácích však do černého mířily pouze florbalisty "Blacků". Po dvou třetinách vedly již 8:0 a o vítězi tak bylo rozhodnuto. První trefa domácích přišla ve třetí třetině, kdy se po rychlé kombinaci Zikmundové s Menšíkovou měnilo skóre i ve prospěch České Lípě. Pak už se však trefoval jen hostující tým. Děvčata Black Angels tak nakonec zvítězila v České Lípě 12:1.

Českolipské juniorky jsou aktuálně na 14. místě tabulky se ziskem 15 bodů. K dalším utkáním pocestují o posledním lednovém víkendu do Prahy, kde se poměří s výběry Královských Vinohrad a Bohemians.

FBC Česká Lípa - Florbalová Akademie MB 3:5 (0:0, 0:2, 3:3)
 42. Jandačová, 54. Haklová, 59. Mazurová - 24. Halousková, 39. Bauerová, 46. Plchová, 51. Hlušičková, 53. Pelcová.

FBC Česká Lípa - Black Angels 1:12 (0:4, 0:4, 1:4)