V prvním utkání proti Lovosicím si holky nepohlídaly vstup do úvodní třetiny a soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Naštěstí se českolipská děvčata z této sprchy sebrala a do konce utkání měl soupeř co dělat, aby si náskok udržel. Česká Lípa stále dotahovala až do posledních minut. I když navíc hrála v posledních minutách power-play, soupeři se i přes velký tlak podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a skóre zůstalo v poměru 6:5 pro Lovosice. Jak řekl trenér Lovosic: „Ještě 5 minut, odcházelo by se s brekem“.

Druhý zápas proti Smržovce byl velice zvláštní, protože se soupeři zjevně až na pár výjimek nechtělo moc hrát.. Našim děvčatům se naštěstí hrát chtělo a nízké aktivity soupeře také využila. I přes výborný „beton“ soupeře před vlastní bránou se podařilo vstřelit šest gólů a udržet si čisté konto. Brankářka Sladomelová si tak může připsat, i když se štěstím, první odchytanou nulu v sezóně!