Po napínavém čtvrtečním souboji čekal na děvčata souboj s přece jenom snazším soupeřem z Plzně. Holky však tento zápas nechtěly podcenit a přistoupily k němu zodpovědně. V první třetině se jim to dařilo bezezbytku a výsledkem bylo velmi příznivé skóre 5:1. Prosazovaly se zejména posily z Lovosic Hedánková se Šípovou.

I do druhé třetiny nastoupily českolipské juniorky velmi zodpovědně a vzhledem k tomu, že žádný gól neinkasovaly a další tři přidaly, narostlo brzy jejich vedení už do podoby 8:1. Třetí třetina už se odehrávala spíše ve volnějším tempu a oba celky dokázaly skórovat už pouze jednou. Česká Lípa tak nakonec porazila FBŠ Slavia Plzeň jednoznačně 9:2.

Nejlepší hráčkou utkání se zaslouženě stala Alexandra Šípová. Děkujeme také divákům, kterých na oba dva zápasy přišel velmi hojný počet. Moc si vaší přízně vážíme, jste opravdu naším šestým hráčem!