První soupeř z Liberce nás sice ohrozit v tabulce nemohl, ale body z tohoto zápasu potřeba byly. Po celou dobu utkání bylo plno šancí na obou stranách, ale větší důraz na hokejkách měla Česká Lípa, která se v polovině zápasu dostala do vedení 2:0. Liberci se však podařilo snížit na 2:1 a drama bylo na světě. Tlak soupeře sice zesílil, ale Lípa ho ustála. Minutu a půl před koncem, kdy už některé ze soupeřek tahaly nohy, se na vzdálenější tyč trefila Pavlíková a pojistila tak cenné tři body. Konečný stav utkání byl 3:1.

Druhé klání s Ústím nad Labem bylo rozhodující. Jediné Ústí totiž mohlo Lípu vystřídat na první příčce tabulky. O to, aby se to nestalo, se holky postaraly na výbornou. I když se na začátku druhé třetiny podařilo soupeři vyrovnat na 3:3, postupně se Lípa propracovala až k výhře 7:4! Trefily se přitom Pavlíková, Mojteková (2x), Šorfová (2x), Bohatá a premiérově i Dominika Nováčková, která už má určitě gólový míček vystavený doma na poličce.

Nutno také zmínit gólmanku Meďášovou, která zastoupila vinou marodky chybějící brankářky a především „černou práci“ Terky Seifrtové, která po celou sezónu vyklízela střed hřiště od nebezpečných protiútoků jako na běžícím páse a rozjížděla mnoho nebezpečných nebo gólem končících akcí!

Sestava: Pavlíková, Smrčková, Meďášová, Seifrtová, Šorfová, Bohatá, Jonášová, Radová, Terka Than, Nováčková, Mojteková.