V sobotu se tým juniorek vydal pro dlouho očekávané tři body na půdu pražský rivalek Panthers. Do první třetiny Lípa nastoupila s velkým nasazením a perfektním tlakem do brány. Rychlý gól v první minutě vstřelila Štěpánka Haklová a následně se v šesté minutě trefila z trestného střílení a posunula tak Lípu do vedení 2:0. Hra se přelévala ze strany na stranu. Lípa měla ovšem více šancí na zakončení, které bohužel neproměňovala. V sedmnácté minutě se po přesilové hře trefila Mazurová a zvýšila na 3:0. Před koncem první třetiny Panthers snížily na 3:1.

Lípa do druhé třetiny šla s velkou odpovědností a větším klidem na florbalce. Ve 28. minutě se trefila Mazurová a hned v 30. minutě přidala další gól Jandáčová. Lípa šla do šatny po druhé třetině s výsledkem 5:2. Třetí třetina byla velmi napínavá. Celek Panthers totiž v 56.minutě vyrovnal na 5:5. Ke slovu se dostal tradiční strach o výsledek, nicméně v 59. minutě se výborným únikem prosadila Menšíková, která tak uklidnila lipskou střídačku. Soupeři nezbývalo nic jiného než použít hru v šesti. Pantherův pokus o vyrovnání nevyšel, v 59.minutě Mazurová potvrdila 3 body, pro které si Lípa přijela.

V neděli 6.11. čeká na českolipské juniorky výjezd do Českých Budějovic, kde budou chtít holky urvat další tři body.