První zápas proti Lovosicím nabídl velice vyrovnaný boj, protože ani jeden tým neměl nijak navrch. Hra byla velmi svižná a nikdo nechtěl dát soupeři jedinou šanci. V osmé minutě se však k bráně soupeřek dostala Pekárková ve spolupráci se Smrčkovou a Lípa vedla. Lovosice ale poměrně rychle zareagovaly. V jedenácté minutě se prosadila Jancsóvá a stav byl opět nerozhodný. Druhá třetina žádnou branku nepřinesla. I přesto, že v osmnácté minutě byla vyloučena Laurynová, a tak si naše holky zahrály oslabení, ve kterém však statečně bojovaly a přečkaly ho bez gólu. Třetí třetina už ale nabídla hned tři góly, bohužel dva z nich si na své konto připsal tým soupeřek. V závěru ještě Meďášová snížila na 3:2, ale ani tak už to na remízu nestačilo.

Česká Lípa - Lovosice 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Zápas proti Jablonci už byl daleko veselejší. Holky využívaly chyb soupeřek a míček držely většinou pod svou kontrolou. Perfektně fungovala clona, která pomohla nejednomu gólu. Ve hře dovolily holky soupeřkám pouze dva góly. Na oplátku jich Jablonci nastřílely třináct. Tři branky si na své konto připsaly hned dvě hráčky, a to konkrétně Kašparová a Pavlíková, která hattrick navíc zdvojnásobila! Výsledek byl tudíž velice optimistický, holky nakonec vyhrály poměrem 13:2.

Česká Lípa - FLORBAL JABLONEC 13:2 (4:1, 3:1, 6:0)