Souboj hraný před bezmála pěti desítkami diváků přinesl napínavou podívanou a velké drama až do konce. Přesto Vinohrady celek České Lípy v utkání pouze naháněly. Poprvé do dvoubrankového rozdílu odskočily českolipské hráčky ve 26. minutě, ale na trefu Měchurové na 3:1 odpověděla Prokopová. Vedení o dvě branky pak měly českolipské juniorky ještě jednou, ale snížení Proškové opět zápas zdramatizovalo. Závěrečný nápor Pražanek ovšem českolipská děvčata přestála a připsala si do tabulky výhru 4:3. V celkovém pořadí po třech duelech je aktuálně Česká Lípa devátá z osmnácti týmů.

Hodnocení trenérky Lenky Bartošové: "V zápase se nám již ukazují některé prvky, na nichž pracujeme. Radost mám ale především z toho, že se už některá děvčata přestávají bát a na hřišti nám ukazují, co v nich je. Zápas nepatřil mezi nejrychlejší, ale byl hodně bojovný. Oba týmy si byly vědomy nutnosti bodového zisku. Bylo to velké drama, ale naštěstí se sladkou tečkou pro nás."

Další duel sehrají českolipské juniorky už v sobotu 24. září proti silnému soupeři GC System Bulldogs Brno. Utkání začíná v českolipské sportovní hale od 19:00 a jste na něj srdečně zváni. 

FBC Česká Lípa - SKV Florbal 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) 
Branky: 
6. a 26. Měchurová, 19. a 51. Mazurová - 15. Dryáková, 39. Prokopová, 56. Prošková. 

Sestava:
 Ševrová (Červinků) - Jandačová, Zikmundová, Mazurová, Haklová, Köhlerová, Menšíková, Měchurová, Hedánková, Šípová, Hanzlíková, Bohatá, Smrčková.