V prvním zápase je však čekal silný soupeř z Lovosic. Od prvního buly až do konce byl zápas hraný ve vysokém tempu. Nikdo na hřišti nevypustil jediný souboj a každý se snažil probít do soupeřovi brány. V první třetině se po krásné akci trefila Pavlíková. Ve druhé třetině navýšila náš náskok Mojteková a na 3:0 zvýšila na začátku 3. třetiny opět Pavlíková. Lovosice brankářku Sladomelovou prostřelily až necelé čtyři minuty před koncem. Následné trestné střílení neproměnila na straně Lovosic Müllerová, která ale následně své zaváhání napravila kontaktním gólem na 2:3 minutu před koncem. Drama bylo na světě. Po time-outu Lípy naskočila formace, která přesně věděla, co má dělat – dát gól. Netrvalo dlouho a po půl minutě se po krásné kombinaci Seifrtová – Šorfová – Mojteková vlnila síť v brance soupeře. Holky si výsledek už v klidu pohlídaly a mohly slavit zaslouženou a cennou výhru 4:2!

Česká Lípa - Lovosice 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

Druhý zápas, s nováčkem soutěže z Jablonce, se odehrával v klidnějším tempu. Na to, že soupeř byl pouze v pěti lidech a celé utkání zvládl bez střídání, dal v některých chvilkách našim holkám opravdu zabrat. Celý zápas sice byl ale v režii České Lípy, která si mohla vyzkoušet utkání v absolutně jiném stylu, než byla doposud zvyklá. Ve výsledku však padlo do naší brány až moc gólů, které obvykle plynuly z rychlých protiútoků soupeře po většinu času uzavřeného na své polovině. Nicméně 11 vstřelených branek do sítě soupeře potěšilo každého příznivce České Lípy v hale. Mezi střelce se také zapsaly sváteční střelkyně jako Pekárková nebo Jonášová. Famózním výkonem se v tomto zápase blýskla také Seifrtová, která byla přímo hned u sedmi gólů. A to poměrem 1+6! Konečný výsledek zápasu hovořil pro nás poměrem 11:5.

Česká Lípa - Jablonec 11:5 (5:2, 4:2, 2:1)