Vážení členové,

dovolujeme si Vás informovat o fungování našeho klubu v období platnosti mimořádných opatření přijatých v souvislosti s pandemií COVID-19. 

Vedení klubu velmi podrobně sleduje veškerá nařízení krizového štábu ohledně seskupování osob a možnosti pořádání vnitřních i venkovních tréninků. Umožní-li to situace, je klub připraven obratem reagovat na opětovné spuštění tréninků dle nařízených možností. V této chvíli poskytujeme všem členům tréninkovou online podporu ve formě aktivity sbírání “Lípáků” a výzvy “Pohyb není věda” až po pravidelné posílání tréninkových plánů pro jednotlivá družstva. Děkujeme všem, kteří i přes objektivní limity mají o pohyb zájem a rozvíjejí se na dálku s námi!

Přestože náš klub zatím pracuje v “koronavirovém režimu”, pilně se připravujeme na další sezónu. Během několika týdnů představíme novou klubovou kolekci oblečení a dále také tréninkový rozpis včetně trenérského obsazení. 

V tuto chvíli však musíme dle nařízení zrušit oblíbenou akci “Klubové čarodějnice”, které jsme již několik let pořádali v Horní Libchavě, a dále také neformální rozlučku se sezónou. V ohrožení jsou i Florbalové války a navazující Floorball Games. Tyto akce budou pravděpodobně přesunuty na pozdější termín, o němž bude rozhodnuto na konci dubna. Nadále počítáme s tradičním soustředěním v Osečné, které by mělo proběhnout v řádném srpnovém termínu. V případě přetrvávajících problémů, bude kompletní zaplacená částka vrácena zpět na účet plátce. 

Děkujeme za Vaší podporu, které se nám během této složité situace. Náš klub (stejně jako mnoho dalších organizací) se v následné době bude muset potýkat s mnoha problémy financování, od snížení sponzorské podpory po ohrožení či posunutí mnoha grantových řízení. Věříme však, že společně situaci zvládneme a jak náš klub tak i jeho členové vyjdou z této situace v ještě lepší kondici!

Děkujeme,

vedení Floorball Club Česká Lípa