Boleslavští velmi dobře zvládli úvod utkání. Střeleckou a herní převahu dokázali přetavit ve dvoubrankový náskok Tokoš se Sládkem a jejich dvojzásah znamenal náskok 2:0. Ten pro Středočechy záhy dokázal navýšit ještě Jakub Vařecha a v tu chvíli by patrně jen nejzarytější optimista věřil v to, že se domácí ještě stačí vrátit do hry. Přesto, stalo se.

Za necelých šest minut bylo senzačně vyrovnáno. Stíhací jízdu započal pěkným zásahem Štěrba, po něm pak dokázali v rychlém sledu dotáhnout skóre Pšenička s Vavruškou. Následovala otevřená pasáž hry se šancemi na obou stranách, ale pozitivní momentum nakonec České Lípě nevydrželo dlouho. Rychle zareagoval Zakonov a přesilovku pak po vyloučení Slaného dokázal těsně před koncem druhé části hry zužitkovat svým druhým gólem také Sládek.

Třetí třetina se tak proměnila v jasnou záležitost Mladé Boleslavi. Hemerka se Sládkem, který navíc završil hattrick, dokázali prakticky už v úvodních vteřinách třetí třetiny zvýšit náskok na 7:3 a ten si Mladoboleslavští v klidu hlídali až do konce. Tomašík se Sládkem využili další přesilovky, ta Mlejnkova byla frustrací okořeněna i o desetiminutový osobní trest. Českolipské diváky ještě potěšil tři vteřiny před koncem z trestného střílení Krajcigr, který korigoval na konečných 4:11.

FBC Česká Lípa – Předvýběr.cz Mladá Boleslav 4:11 (0:2, 3:3, 1:6)
Branky:
29. Štěrba, 29. Pšenička, 34. Vavruška, 60. Krajcigr - 5. Tokoš, 20., 40., 42. a 50. Sládek, 25. Vařecha, 35. Zakonov, 41. Hemerka, 46. a 56. Tomašík, 52. D. Beneš.
Rozhodčí: Kropáček a Novák. Vyloučení: 3:0, navíc Mlejnek (CLI) osobní trest. Využití: 0:3. Diváci: 211. Střely na branku: 21:37.