Rozkaz tedy zněl jasně! Rozložit své a taktéž všude přítomnou virózkou oslabené síly, rozpálit laufy na dvou místech našeho kraje, nebo třeba na třech hřištích současně. Jak se nakonec dalo čekat, náš bojový špunt je z ocele a nějaká ta rýma ho nedokáže rozházet! Takže jsme si s vyloděním na třech bojištích poradili a rozhodně z Liberce, či Lomnice nepřijeli s ostudou.

Blue division a hlášení gen. Máry:

V neděli 16. 2. 2020 odehrál tým elévů FBC Česká Lípa „blue“ další turnajovou porci zápasů tentokráte v Liberci, kde na ně čekala družstva FLORBAL JABLONEC Blue, FBC Liberec Pink a FBC Panthers Liberec BLACK.

Tento turnaj notně ovlivnila chřipková epidemie, proto byl tým českolipských „modrásků“ doplněn o dva hráče z týmu „white“. Při zápasech byla znát na některých hráčích únava ze sobotní „výpomoci“ na turnajích mladších žáků, ale obětavý a bojovný výkon podložený proměňováním šancí přinesl své ovoce. Za to jim patří velká poklona.

Po výsledcích 6:1, 10:6 a 6:2 si z libereckého turnaje odvážíme vítězství ze všech tří zápasů.

Důstojníci, poddůstojníci, prostě bojovníci:

Marek Meďáš – Tadeáš Lorenc, Jakub Ulman, Radek Pavlíček, Daniel Adam, Radim Pešek, Vojtěch Motyčka

White division a údery, gen. Milouše a Vikiho:

Tým White doplněný o turnajové nováčky (... byli překvapením) a naopak bez dvou rychlonohých „Matesích“ opor, zvládl turnaj se vztyčenou hlavou. Jelikož však síly některých zůstaly z části spotřebovány při výše zmíněné výpomoci na sobotním turnaji mladších žáků v Rumburku, na FBC LB a Panthery to dneska pohybově nestačilo. Nooo, spravili jsme si však chuť vítězstvím nad zde sousedním Jabloncem! Takže vlastně psychička nakonec „na pohůdku a je to easy, KFC je naše kámo, ne“ :-)?

Veteráni i nováčci, členové bratrstva neohrožených:

Lexa Ptáček, Thereska Pekárková, Danča Černý, Ondra Šimon, Domča Štěrba, Luky Kolinger, Dan Rachač a Vojta Radňský.

Šluknovskaja armia generalisimuse Dalimila

Z jejich bojiště žádná oficiální zpráva do dnešního hlášení a armádní uzávěrky nedorazila. Ale, nesmutněme od válečných zpravodajů víme jistě, že vedli boj statečný a nemilosrdný. Společně tedy se zbytkem šluknovské armády dokázali boje v Lomnickém průsmyku vyhrávat a ve zdraví se všichni vrátit domů k maminkám.To ostatně můžeme potvrdit, jelikož někteří z nich byli již tentýž večer po návratu spatřeni při příležitosti slavnostní prohry našeho A týmu. Budiž jim tito bojovníci z Lomnice a ostatních polí navždy vzorem v bitvách budoucích:-)!

Přišel mír, jaro a všechno bylo zase krásné :-)!

Na závěr? Spojenci, bratři v boji, nebojte! Když bude opět nouze nejvyšší, vylodíme se!!! Primo Victoria!