Úvodní zápas s Libercem byl přitom výsledkově více než polovinu hry vyrovnaný. Po trefě Pavlíkové z trestného střílení se dokonce ve 37. minutě českolipské hráčky přiblížily ve skóre na rozdíl jediného gólu, pak ale florbalistky z krajského města spustily brankostroj. V něm svým hattrickem vynikla Markéta Lenfeldová, která s bilancí 3+3 výrazně přispěla ke konečné výhře hostujícího týmu 9:2.

Přece jenom odlišný průběh měl nedělní souboj českolipských hráček s Turnovem. Soupeřky si tentokrát výrazné vedení o čtyři branky vypracovaly už během úvodní poloviny zápasu a Ševčíková svým gólem ve 36. minutě korigovala skóre jen na 2:7. Turnovská děvčata navíc přidala ve zbytku utkání další čtyři přesné zásahy a Adéla Kyselá navíc v poslední vteřině utkání dovršila hattrick. Výsledek 2:11 zakončil nepříliš povedený úvodní víkend soutěže pro českolipské ženy.

K dalším prvoligovým zápasům nastoupí svěřenkyně trenéra Petra Procházky o posledním záříjovém víkendu, kdy se představí proti Litvínovu a Chomutovu.

FBC Česká Lípa – Crazy girls FBC Liberec 2:9 (0:1, 2:4, 0:4)
Branky: 31. Ševčíková, 37. Pavlíková – 5., 38. a 56. Bárková, 24., 32. a 48. Lenfeldová, 38. a 45. K. Nováková, 55. Foffová.

FBC Česká Lípa – TJ Turnov 2:11 (0:2, 2:6, 0:3)