Radek Krajcigr: "První třetina byla hrozná, strašná. Bylo tam spoustu individuálních chyb a nedůslednost v obraně. Po stažení na dvě lajny jsme na soupeře vyvinuli tlak a zápas skoro otočili. Impulsem pro nás byla i výměna gólmana. Je to dost možná jen o hlavě, ale Honza tam vytáhl pár skvělých zákroků, které nás podržely. Zítra je každopádně nový zápas, začíná od nuly a soupeř na něj může být stejně dobře připravený. Nečekáme nic lehkého. Hraje proti nám mladý ambiciózní tým, který v sezoně podával výborné výkony. Věřím, že nám pomohou v dalších zápasech výkony zkušených hráčů. Přece jenom v play-off, když vypadnete, nic se neděje. Play-down je více na psychiku, když ho nezvládnete, padáte o soutěž níž."

Jan Dvořák:
"Do brány jsem šel proto, abych přinesl klukům nějaký impuls. Určitě to nebylo o tom, že by Ivan chytal nějaký hrozný zápas. Měl tam spoustu zákroků, ale bylo třeba něco změnit. V závěru jsem byl ve velkých emocích, ke konci jsem se už viděl v prodloužení. Střel na mě šlo pár, škoda jen, že se mi nepovedlo chytit aspoň o jednu víc. Jestli budu zítra chytat, nechávám na trenérech. Je každopádně důležité, že jsme za stavu 0:7 nedostali rychtu a naopak ukázali sílu, kdy jsme se dotáhli až na rozdíl jednoho gólu. Play-down je pro nás něčím novým, jsou tu i mladí kluci, pro něž není jednoduché se s takovým tlakem vypořádat."

Štěpán Slaný: "Takový start jsme nečekali. Hattrick na nás byl připravený a výborně nám zavíral rozehrávku. Důvodem stavu 0:5 ale nebyl ani tak dobrý výkon soupeře, jako špatný výkon náš. Byli jsme absolutně bez pohybu a ztráceli balony ve středu hřiště. Dost branek jsme také dostali z brankoviště. Každopádně florbal je rychlý sport a může se v něm stát spoustu věcí. Ostatně jsme tu letos porazili Ostravu ve třetí třetině 6:0 a i z Mladé Boleslavi pamatuji zápasy, kdy jsme sahali po obratu i v době, kdy jsme prohrávali snad 0:8. Chtěli jsmě zápas za každou cenu otočit, protože nemůžete jít pak druhý den do zápasu s nalomenou psychikou. Nakonec chybělo málo. Škoda, že jsme ve druhé třetině dostali hodně laciné góly, které nás stály lepší výsledek. Hattrick dnes předvedl dobrý týmový a bojovný výkon, ale není to soupeř, který by se nedal porazit. Zítra musíme dělat vše proto, abychom to otočili. Na některých hráčích byla vidět nervozita, ale myslím si, že hlavním problémem byla psychická nepřipravenost.