Mladší žáci v Ústí nad Labem

Dnes jsme vyrazili na další turnaj mladších žáků, který se konal v Ústí nad Labem. V hodně oslabeném týmu, díky marodce a doplněním mladší kategorií elévů, jsme nedokázali držet krok s týmy, které mají větší základnu dětí. Po prohrách s týmy TJ Lokomotiva Louny, Florbal Jirkov a Florbal Ústí Red jsme skončili v turnaji bez bodů, i přesto bychom chtěli poděkovat za výkon malému elévu Kubovi Rulcovi, který ve starší kategorii hrál dnes poprvé a nezalekl se starších hráčů. Ještě jedno velké poděkování patří gólmanovi Adamovi, díky kterému výsledky nevypadaly jako debakl. Hlavu vzhůru do dalších turnajů.

Dorostenci doma v Rumburku.

Dorostenci na domácí palubovce odehráli nezvykle tři zápasy. Již minulý víkend, nás z části zasáhla marodka a tak nám přijeli pomoci kamarádi z FBC Česká Lípa. V podstatě Tomáš Benda a Jakub Řehák za nás již nastupují pravidelně, nicméně tentokrát se přidal i starší žák Ondra Hudík. Všem třem patří pochvala za nasazení a podaný výkon, tak jako i všem ostatním hráčům. Po dlouhé vánoční pauze se nám podařilo vybojovat 3 body, což není špatné, ale nám to nestačí. Chceme být lepší a lepší. Tak příště.

Muži na domácí palubovce bez prohry.

Muži se tentokrát představili na domácí palubovce bez prohry. Dokázali dvakrát zvítězit a jednou remizovat a tím postoupit o dvě příčky v tabulce Liberecké ligy na čtvrté místo. Nejdříve se jim podařilo porazit tým z prvního místa v tabulce FBC Rebels Liberec D v těsném a dramatickém závěru 8:7. Ve druhém zápase si dokázali poradit s FBC Bestie Česká Lípa C 11:4 a nakonec remizovali Vlci SFBK Frýdlant 9:9, když se jim v posledních minutách povedlo srovnat skóre.