Rušíme druhou platbu příspěvků:

Z důvodu přetrvávající nejasné situace se vedení klubu rozhodlo zcela zrušit druhou pololetní platbu pro všechny členy klubu, kteří do 20.3.2021 nebudou mít vůči FBC jakýkoliv dluh. V sezóně 2020/2021 (září 2020 - srpen 2021) tak zůstává pouze jedna platba (2400,- Kč v České Lípě a 1500,- ve Šluknovsku). V členské sekci jednotlivých členů byste měli najít aktuální stav příspěvků a v případě jakékoliv dlužné částky i platební příkaz na tuto částku. 

Chci podpořit svůj klub:

Pokud se rozhodnete podpořit náš klub v této těžké situaci, budeme Vám velmi vděčni. Sportovní kluby (podobně jako další sektory) se ocitly během této doby ve velmi složitém období. Naše sportování je velmi závislé na veřejných dotačního programech, které jsou díky poklesu ekonomického výnosu České republiky snižovány, stejně tak na podpoře soukromých podporovatelů. Ani často předpokládaná nákladová úspora z důvodu nemožnosti společných halových tréninků nestačí na pokrytí výše uvedených ztrát. Připomínáme, že členské příspěvky tvoří 20% příjmové stránky našeho klubu, zbytek rozpočtu pak zajišťujeme jinými zdroji. Ještě jednou děkujeme a případné Vaší podpory si vážíme. Případnou finanční podporu můžete poslat na náš účet bez VAR symbolu s textem pro příjemce:

účet: 2100188978/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte text: podpora FBC + vaše jméno)

Trénuj online!

Ihned po zrušení tréninků se rozběhl pro členy FBC multimediální projekt! 

Všechna natočená videa najdete na našem Youtube kanále.

Bedlivě sledujeme situaci a vyhlížíme zlepšení, které by nám umožnilo se vrátit do plného tréninkového režimu. Ihned, jak to bude možné, začnou společné tréninkové jednotky. V případě dalších omezení, které nám znemožní trénovat i v roce 2021 bude klub reagovat.

Děkujeme za pochopení.

V případě dotazů se obracejte na sekretar@fbcceskalipa.cz, mobil: +420 734 209229 

Přejeme vám hodně zdraví a aktivního pohybu!

vedení Floorball Club Česká Lípa