White svou pouť turnajem zahájil smolnou ztrátou s Lovosicemi (3:5), kde naši slabší produktivitu a několik nevynucených chyb, které soupeř trestal, nepřebilo ani zlepšení v druhé půlce utkání po změnách v sestavě. Následovalo tradiční derby s Libercem, který se sestavou nabitou ve třech komplet lajnách nastoupil ve velkém stylu a rychle vedl 2:0. Českolipští ale hráli vyrovnanou partii a odměnou bylo vyrovnání na 2:2 začátkem druhé půle. Svižné tempo hry, které dokumentovalo kvalitu prvního výkonnostního koše v regionu, pokračovalo a šťastnější nakonec byl soupeř, o jehož vítězství rozhodla branka akvizice z Jablonce Blažka - 2:3. 

Druhou část turnaje naši borci ovládli po výhrách 9:2 nad pořádajícími Teplicemi a 5:3 nad houževnatým Ústím nad Labem, kterému zlomily vaz především rychlé kombinace naší první formace. Česká Lípa tak potvrdila příslušnost k regionální elitě, již bude o nadcházejícím víkendu hájit právě v Ústí nad Labem. Na závěr dlouhodobé části pak bude White hostit své soupeře v den florbalového plesu, tedy v sobotu 23. dubna.

Sestava White: Záruba - Doležil, Steinz, Doňar, Ulman, Motejzík, Piškula, Martinec, Švajcrová, Pavlovič, Kafka. Trenér Motejzík

Blue pod kombinovanou taktovkou trenérů Semelka a Žehy statečně v osmihlavém složení hráčů v poli tvrdě bojovalo se soky z Loun (2:3), Lovosic (4:4) a Ústí B (2:3). Přes naši prořídlou sestavu se žádnému soupeři nepodařilo náš tým zásadně přehrát, a ten tak v turnaji, kde rozhodovaly maličkosti, nakonec těsně uhájil účast ve svém výkonnostním koši. I Blue čeká další porce zápasů už tuto neděli, tentokrát na domácí palubovce, kam jste všichni zváni!

Sestava: Mádlík - Jakša, Čapek, Jireš, Hauser, Lorenc, Konečný, Ujhelský, Pavlíček. Trenéři Semelka, Žeha.

Velký dík míří tradičně k rodinám našich hráčů, jak za podporu dopravní tak tu hlasovou v obou hledištích!