Minulý víkend dne 8. 2. 2020, se tým starších žáků vydal do boje oslaben nejen o nemocné hráče, ale také o nemocné trenéry. Slabší kusy prostě odpadají . Nám nezbývá, než poděkovat jak hráčům FBC Šluknovska tak i mladším žákům z FBC Česká lípa a v neposlední řadě i náhradním trenérům. Všichni si turnaj náležitě užili a o tom to přeci celé je.

V sobotu dne 15. 2. 2020 jsme hráli na dvou frontách. Mladší žáci doma a dorostenci v Liberci.

Mladší žáci s hodně seskládaným týmem, z důvodu stále trvající marodky, vyrazili v sobotu 15. 2. 2020 odehrát domácí turnaj. Ze tří zápasů bychom chtěli vyzdvihnout a poděkovat klukům, co předvedli v posledním zápase, kdy jsme po poločase prohrávali 4:0. Kluci se nechali vyburcovat a předvedli skvělý výkon. Jak nám řekl po zápase i rozhodčí: ,,Vy se toho opravdu nebojíte, takhle skvělé utkání jsem dlouho nepískal". Zápas jsme nakonec prohráli 4:3 s pocitem výhry. Chtěli bychom poděkovat FBC Česká Lípa za pomoc s doplněním týmu ze svých řad a trenérovi D. Slabionovi, že s nimi dorazil.

Trenér Míra a Standa

Naši dorostenci vyrazili v sobotu na odpolední turnaj do Liberce, kde nás čekal tým Turnova a domácí tým Liberec Panthers. Turnov je v tabulce mezi těmi nejlepšími týmy a při hře se to potvrdilo. Náš tým s nimi měl velké problémy udržet krok, byli rychlejší, dokázali si lépe přihrát a těžili z každého dobře založeného útoku. Musíme si přiznat, že Turnov byl lepší a zaslouženě vyhrál 11:5. Po prvním zápase jsme si ale nepřestávali věřit na další tým Panthers Liberec. Celé dvě třetiny jsme s Libercem drželi krok a troufám si říct, že jsme byli o něco lepší, akorát nám nevycházela koncovka a neproměňovali jsme šance. Po dvou třetinách jsme prohrávali 3:2, ale stále jsme věřili, že tenhle zápas ještě můžeme vyhrát. To se potvrdilo ve třetí třetině, kdy výborně zafungovala naše obrana, kterou tímto moc chválím a útok začal proměňovat některé dobře připravené akce. Nakonec jsme v tomto zápase vyhráli 5:3 a to i díky skvěle chytajícímu našemu brankáři. Na všech bylo vidět, že v zápase nechali úplně všechny síly. Díky všem hráčům a hráčce za odvedený výkon a děkuji i rodičům za moc s odvozem.