Tým White se vrátil v Liberci do 1. koše úspěšně. Odehrál čtyři utkání s tradičními soupeři z Liberce, Chomutova, Děčína a Ústí. Po vyskočení z nižšího koše se nabízel jasný cíl pro tento turnaj, setrvat pro další turnaj v nejvyšším koši a tím sehrát další utkání, která náš tým nejvíce prověří. Sestava týmu se stabilizuje za stálé podpory mladších žáků, v Liberci ovšem bez M. Motejzíka a opět s účastí L. Pekárka (jun.). Budeme se opakovat, hra týmu se turnaj od turnaje zkvalitňuje, zvláště lze vyzdvihnout utkání s lídrem soutěže, které jediné neskončilo v náš prospěch. Ve hře jsou vidět věci, které si hráči dobře přenášejí z tréninků a navíc i herní týmový projev se jevil na vyšším levelu. Následující turnaj bude dne 8. 12. 2019 v Novém Boru.

Výsledky: Liberec 3:7, Chomutov 3:2, Děčín 5:2, Ústí 5:4.

Sestava: Beránek, Švajcr – Drahoš, Šimek, Tejnor, Cobl, Hudík, Kocourek, Šulc, Moravík, Dvořák, Steinz, Šindelář.

Tým Blue zavítal v neděli na odpolední až večerní turnaj do Semil, kde nás již čekaly také tradiční soupeři ze Semil, Koberovy a Panthers Liberec. Tým byl tentokrát posílen o čtyři hráčky z kategorie starších žákyň a jejich účast byla hodně znát. Výsledkově i herně to byly přívětivější zápasy, zvláště v utkání s TJ Sokol Koberovy, kde se nám podařilo soupeře zatlačit do defenzívy a dát 7 branek. Dále je pozitivní i nižší počet obdržených branek, díky zlepšené obranné činnosti a úspěšným zákrokům gólmana T. Hartmana. Zvláště lze zvýraznit tu část utkání, kde se nám dařila i hra pouze ve 3 hráčích při našem oslabení, a rovněž vyrovnanou partii v první části s Panterama. Následující turnaj bude dne 7. 12. 2019 v Železném Brodě.

Výsledky: Semily 0:3, Koberovy 7:1, Panthers Liberec 1:5

Sestava: Hartman – Sedláček, Kaňka, Mazurová, Seifrtová, Bořková, Jandačová, Petratschek, Ngo, Kubáň, Jelínek, Buček, Rachač, Vacek.

Děkujeme za podporu rodinným i ostatním fanouškům.

Foto: tým Blue v Semilech

R. Studený, L. Bartošová, K. Sedláčková