FBC Liberec vs FBC Česká Lípa White 5:1

Po vydařené první polovině, kdy jsme s Liberem drželi krok, se nám nepovedla druhá část. Bohužel se nám začaly hromadit individuální chyby, které Liberec potrestal. V tomto zápase nás můžou mrzet hlavně neproměněné šance, jichž bylo požehnaně. Ale jak se říká, na to se nikdo neptá.

FBC Chomutov vs FBC Česká Lípa White 1:8

Druhy zápas byl úplně pravý opak toho prvního. V první polovině jsme se herně trápili, nedokázali jsme si připravit gólové šance. Zato v druhé polovině jsme se zvedli v nasazení, vylepšili pohyb a začali jsme předvádět týmovou hru. Diváci mohli vidět plno krásných akcí, které končili v soupeřově brance.

FBC Česká Lípa White vs Florbal Ústí 3:3

S Ústím se letos trápíme. Každý zápas s nimi je ohromně těžký a vyrovnaný. I na tomto turnaji tomu nebylo jinak. Oba týmy na hřišti nechaly své maximum a proto výsledek 3:3 je spravedlivý.

FBC Česká Lípa white vs FBC Šluknovsko Česká Lípa 6:1

Naše akademie nám ukázala, jak umí bojovat a jak skvěle se umí rvát o každý balón. Byl to těžký zápas, který jsme rozhodli až v druhé polovině zápasu.

Následující turnaj se odehraje dne 8. 2. 2020 v Ústí nad Labem.

Druhá polovina týmu odehrála svůj nedělní domácí turnaj s následujícími soupeři: Koberovy 5:1, Podbořany 1:2, Semily 2:6.

První zápas turnaje byl označen za povinné vítězství nad Sokol Koberovy 5:1. Během utkání bylo uděleno 7 vyloučení, čímž se zápis z tohoto utkání pěkně začervenal. Soupeř nebyl tolik aktivní při napadaní a zůstával tedy prostor pro naši kombinaci a aktivní hru.

Opticky silnější soupeř z Podbořan nám vstřelil brzký gól, který nás ovšem nesrazil na kolena. Do poloviny utkání jsme gólově vyrovnali. Další vývoj lze označit jako čekání na gól s celkem vyrovnanou hrou. Bohužel soupeři se podařilo gól vstřelit a náš závěrečný tlak a zvonící tyčka změnu nepřinesla.

Poslední zápas s nejsilnějším soupeřem Semil, kterému se podařilo odskočit až do vedení 3:0, naznačoval jednoznačný průběh. Ovšem naším bojovným výkonem se nám  v druhé části povedlo snížení na 2:3. Úspěch nebyl daleko, ale soupeři se ke konci zápasu díky individuálním dovednostem svých hráčů podařilo navýšit na konečných 6:2.

Následující turnaj je plánován dne 8. 2. 2020 v Kadani.

Trenéři: L. Bartošová, R. Studený