White zápasil v neúplném složení na domácím turnaji a nakonec bral po dvou výhrách s libereckými FBC a Panthers, remíze s Ústím a prohře s Lovosicemi třetí místo ve vyrovnaném prvním koši. Především poslední zápas ukázal, že silový rezervoár není bezedný a na nepříznivý vývoj utkání jsme už i přes změny ve složení formací nebyli schopni plně reagovat. Nemůže být lepší motivace pro náš talentovaný tým do příštího turnaje - dát se zdravotně do pořádku a předvést lepší výkon. Šanci dostanou českolipští White nejdříve 5.2. v Lovosicích, protože původně plánovaný výjezd do Kadaně, a dokonce i celé hrací kolo 22.1. zrušil šířící se Omikron. Absolutorium zaslouží všichni, především gólman Záruba, který v předvečer utkání odložil dlahu a se zateplovaným prstem dlouho držel domácí naděje.

Sestava White: Záruba - Dolar, Matouš, Šindelář - Steinz, Motejzík, Kafka, Piškula, Martinec, Švajcrová. Trenér: Š. Motejzík

Tým Blue v době podzimní a zimní pandemie opakovaně těží z hráčské podpory našich akademií či mladších žáků. A tak na nejednom turnaji startují nováčci v českolipském dresu. Nutno říct, že jak stálé opory tak naskočivší naděje rozhodně bílomodrému dresu nedělají ostudu. Potvrdili to i hráči startující v Podbořanech, kteří se rvali jako lvi a po přehrání Podbořan a Loun a remíze s Žatcem zvítězili ve svém koši. I pro ně se kolotoč zápasů, věřme že jen na chvíli, zastaví vinou covidových rizik. 

Sestava Blue: Mádlík - Čapek, Pavlovič, Jireš, Hauser, Pavlas, Souček, Ujhelský, Jakša, Semelka. Trenér: Semelka