Žatecký turnaj přinesl pro náš tým obměnu soupeřů. V nepříliš přívětivém florbalovém prostředí zdejší tělocvičny odehrál náš tým 3 vítězné zápasy. Tradiční duel s týmem Ústí nad Labem gólově načal L. Pekárek z trestného střílení. Postupně se dále prosadili M. Flekl, T. Dytrych a opět L. Pekárek a konečný stav tak dostal podobu 4:2. Utkání bylo velmi bohaté na obdržené trestné minuty. Další duel s houževnatým týmem Chomutova přinesl celkově vyrovnaný duel, kde náš tým podržel výbornými zákroky D. Jukl. Gólový účet v tomto utkání načal po nahození M. Poláka do před brankového prostoru  V. Drahoš, dále v našem oslabení vyhnal pavouky z rohu soupeřovy branky O. Volek a na konečných 3:1 upravil L. Pekárek. V tomto zápase také nebyla nouze o naše trestné minuty.

Závěrečný „snazší“ zápas s domácím týmem byl gólově nejbohatší a skončil výsledkem 6:2. Gólově se přitom prosadili pouze dva střelci - třígóloví L. Pekárek a O. Volek. Nyní nás čeká domácí turnaj v neděli dne 17. 2. 2019 s týmy Podbořan, Teplic, Ústí, Liberce, kde máme před sebou nelehkou úlohu potvrzení příslušnosti v prvním koši. Samozřejmě očekáváme kvalitní zápasy se stoprocentním nasazením našich borců.

Trenéři: L Bartošová, R. Studený