V prvním utkání čekal na holky Most. Tým, se kterým holky tuto sezónu ještě nehrály, a nevěděly tudíž, co čekat. Most byl na druhé příčce tabulky a svými výkony v předešlých utkáních vypadal jako silný soupeř. Děvčata vzala tuto skutečnost velice zodpovědně a od úvodní buly dupala po soupeři natolik, že po první minutě utkání svítilo na tabuli 3:0 pro Lípu. Zbytek utkání byl nadále v naší režii, kdy se soupeři podařilo dát pouze jedinou branku! Konečný stav tak byl pro naše barvy 15:1.

Druhý zápas nabídl střetnutí s nevyzpytatelným soupeřem z Chomutova. Zápas měl prakticky stejný vývoj, jako poslední utkání s Chomutovem v Kadani. Začátek zápasu se stejně jako v Kadani nevyvíjel podle našich představ a po prvních několika sekundách jsme kvaůli naší nedůslednosti prohrávali. Úvod zápasu byl opět lehce utrápený a holky se nemohly dostat do toho správného tempa. Naštěstí to ale netrvalo dlouho a děvčata našla ke konci první poloviny ten správný recept, jak přehrát na soupeře – pohyb. O poločase se ještě doladila sestava a další jízda mohla začít. Zbytek zápasu si naše holky už jen užívaly a střílely jednu branku za druhou. Čísla se na světelné tabuli nakonec zastavila na výsledku 18:5.

Domácí Mocné Tuleňky s Podbořan – to byl náš třetí a poslední soupeř toho dne. Vzhledem k velice malé tělocvičně a prosbě trenéra soupeře, že mají v týmu mladší žákyně, které nejsou herně tolik vyspělé a nemáme být tak tvrdí jako v předešlých zápasech, mělo utkání téměř poloviční tempo. Avšak zodpovědnost na hokejkách a v pohybu se nesměla vytratit. To zvládla děvčata na výbornou a v poklidném zápase si došla pro třetí vítězství v poměru 12:2.

Děvčata určitě zaslouží velkou pochvalu za jejich týmový výkon, díky kterému si mohla následně užít i tradiční „děkovačku“ od rodičů a fanoušků.